Hi everyone! We're hard at work trying to keep our community clean, so if you see any spam, please report it here and we'll review ASAP!  Thanks a million!
9,296 Users Online
  • 640,129,772 Downloads
  • 1,696,349 Wallpapers
  • 1,565,068 Members
  • 12,971,712 Votes
  • 5,965,287 Favorites

Krokodili
Login to Become a Fan
 
ProfileWallpapers (0)Favorites (0)Journal (0)DiscussionContact Member
Member Information
Full Name:Krokodili Al
Location:Tirana
Occupation:Writer
Birthday:February 4th, 1989
Education:High School
Last Login:1/20/21
Join Date:1/20/21
Profile Views:272
Personal Information
My Website:https://krokodili.al
About Me:Ēdo shenjė e zodiakut ėshtė e bashkangjitur , i paqėndrueshėm ose fiks. Pėrveē kėsaj, secili prej katėr elementeve manifestohet nė tre modalitete, domethėnė, kardinal, fiks dhe tė ndryshueshėm. Ndėrsa secili modalitet pėrbėhet nga katėr shenja, ato njihen gjithashtu si Katėrkėmbėsira. Ky kombinim i elementit Krokodili modalitetit ofron njė karakterizim themelor tė shenjės. Cilėsitė luajnė role thelbėsore unike nė botė dhe ėsh
Interests:Writing, Reading
Favorite Music:R and b, HipHop
Favorite Books:Pride and Prejudice, Count of Monte Christo
Favorite Movies:Avatar, Sherlock Holmes
Favorite TV Shows:Game of Thrones, Prison Break
Krokodili is a fan of...
Krokodili is not a fan of any other members yet.
Fans of Krokodili
No other members have become a fan of Krokodili yet.
Profile Comments
Please join for free or login to post comments.
KrokodiliPosted by Krokodili   1/20/21 at 3:27pm
na ndihmon tė na japim njė sens qėllimi dhe mirėkuptimi pėr rolet qė luajmė nė univers. Na ndihmon tė deshifrojmė pyetjet mė tė vėshtira tė jetės sonė; Cili ėshtė qėllimi ynė nė kėtė botė? Si tā€™i trajtojmė mė sė miri problemet? https://krokodili.al/horoskopi/ Si mund tė jem vetja ime mė e mirė? Dhe ndėrsa kėto pyetje janė jashtėzakonisht tė nuancuara dhe shpesh kėrkojnė shumė introspeksion
KrokodiliPosted by Krokodili   1/20/21 at 3:26pm
shumė emocionuese. Ata janė ata qė na sjellin nė tokė dhe na kujtojnė tė fillojmė me njė themel tė fortė. Ata janė tė pėrqendruar dhe tė disiplinuar, tė etur pėr tė kryer punėn.

Shenjat e Ujit: Kanceri, Peshqit Akrep
Ky ėshtė elementi i lėvizjes sė vazhdueshme, por i ngadaltė dhe i qėndrueshėm, qė vėrtitet brenda secilit prej nesh dhe mban misterin e tij. Shenjat e ujit intuitive, ė qė ndriēon shtėpinė tuaj tė partneriteteve, do tė duhet tė punoni nė konfliktet aktuale me zemrėn tuaj pėrveē kokės. Do tė jetė e lehtė tė dallosh zona problematike nė marrėdhėnien tuaj tani, por gjithashtu do tė punoni pėrmes njė bande tė tėrė emocionesh tė ndjeshme. Mundohuni t'i qaseni ēdo drama romantike me dhembshuri - si pėr veten tuaj ashtu edhe pėr emocionale dhe ultra-tė ndjeshme mund tė jenė aq misterioze sa vetė oqeani. Ashtu si uji, ato mund tė jenė
Recently Uploaded Wallpapers

Krokodili has not uploaded any wallpapers yet.

Recently Favorited Wallpapers

Krokodili has not favorited any wallpapers yet.

Member Groups Help
Recent Activity
Krokodili has commented on the profile of Krokodili:
na ndihmon tė na japim njė sens qėllimi dhe mirėkuptimi pėr rolet qė luajmė nė univers. Na ndihmon tė deshifrojmė pyetjet mė tė vėshtira tė jetės sonė; Cili ėshtė qėllimi ynė nė kėtė botė? Si tā€™i trajtojmė mė sė miri problemet? https://krokodili.al/horoskopi/ Si mund tė jem vetja ime mė e mirė? Dhe ndėrsa kėto pyetje janė jashtėzakonisht tė nuancuara dhe shpesh kėrkojnė shumė introspeksion
1/20/21 at 3:27pm
Krokodili has commented on the profile of Krokodili:
shumė emocionuese. Ata janė ata qė na sjellin nė tokė dhe na kujtojnė tė fillojmė me njė themel tė fortė. Ata janė tė pėrqendruar dhe tė disiplinuar, tė etur pėr tė kryer punėn.Shenjat e Ujit: Kanceri, Peshqit AkrepKy ėshtė elementi i lėvizjes sė vazhdueshme, por i ngadaltė dhe i qėndrueshėm, qė vėrtitet brenda secilit prej nesh dhe mban misterin e tij. Shenjat e ujit intuitive, ė qė ndriēon shtėpinė tuaj tė partneriteteve, do tė duhet tė punoni nė konfliktet aktuale me zemrėn tuaj pėrveē kokės. Do tė jetė e lehtė tė dallosh zona problematike nė marrėdhėnien tuaj tani, por gjithashtu do tė punoni pėrmes njė bande tė tėrė emocionesh tė ndjeshme. Mundohuni t'i qaseni ēdo drama romantike me dhembshuri - si pėr veten tuaj ashtu edhe pėr emocionale dhe ultra-tė ndjeshme mund tė jenė aq misterioze sa vetė oqeani. Ashtu si uji, ato mund tė jenė
1/20/21 at 3:26pm
Recently Spotted Members

No members found. Be the first!