Hi everyone! We're hard at work trying to keep our community clean, so if you see any spam, please report it here and we'll review ASAP!  Thanks a million!
5,251 Users Online
  • 640,129,772 Downloads
  • 1,696,349 Wallpapers
  • 1,565,068 Members
  • 12,971,712 Votes
  • 5,965,287 Favorites

miernikilakieru
Login to Become a Fan
 
ProfileWallpapers (0)Favorites (0)Journal (0)DiscussionContact Member
Member Information
Full Name:mierniki lakieru
Last Login:1/26/21
Join Date:1/26/21
Profile Views:115
Personal Information
miernikilakieru has not filled out any personal information.
miernikilakieru is a fan of...
miernikilakieru is not a fan of any other members yet.
Fans of miernikilakieru
No other members have become a fan of miernikilakieru yet.
Profile Comments
Please join for free or login to post comments.
miernikilakieruPosted by miernikilakieru   1/26/21 at 4:15pm
Do czego służy miernik lakieru?
Miernik grubości lakieru lub po prostu czujnik grubości lakieru to niewielkie urządzenie, ktre jest wykorzystywane w motoryzacji, a szczeglnie często podczas zakupu samochodu używanego w celu sprawdzenia pojazdu. Umożliwia ono zweryfikowanie ogłoszenia oraz poznanie historii samochodu samodzielnie, nawet jeśli sprzedawca nie chce przedstawić nam pełnej przeszłości samochodu. Chcąc wykonać pomiar, nie musimy pytać go o zgodę. Czujnik lakieru pozwala zmierzyć grubość lakieru w dowolnym punkcie samochodu. Dzięki temu jeśli pod spodem znajduje się masa szpachlowa lub samochd albo element był przemalowywany, na mierniku zobaczymy odchylenie od domyślnych wielkości. Sonda w mierniku może być zarwno wbudowana, jak i na przewodzie. Rozwiązanie pierwsze jest bardziej kompaktowe, ale nie umożliwia pomiaru grubości lakieru w trudno dostępnych miejscach.
Recently Uploaded Wallpapers

miernikilakieru has not uploaded any wallpapers yet.

Recently Favorited Wallpapers

miernikilakieru has not favorited any wallpapers yet.

Member Groups Help
Recent Activity
miernikilakieru has commented on the profile of miernikilakieru:
Do czego służy miernik lakieru?Miernik grubości lakieru lub po prostu czujnik grubości lakieru to niewielkie urządzenie, ktre jest wykorzystywane w motoryzacji, a szczeglnie często podczas zakupu samochodu używanego w celu sprawdzenia pojazdu. Umożliwia ono zweryfikowanie ogłoszenia oraz poznanie historii samochodu samodzielnie, nawet jeśli sprzedawca nie chce przedstawić nam pełnej przeszłości samochodu. Chcąc wykonać pomiar, nie musimy pytać go o zgodę. Czujnik lakieru pozwala zmierzyć grubość lakieru w dowolnym punkcie samochodu. Dzięki temu jeśli pod spodem znajduje się masa szpachlowa lub samochd albo element był przemalowywany, na mierniku zobaczymy odchylenie od domyślnych wielkości. Sonda w mierniku może być zarwno wbudowana, jak i na przewodzie. Rozwiązanie pierwsze jest bardziej kompaktowe, ale nie umożliwia pomiaru grubości lakieru w trudno dostępnych miejscach.
1/26/21 at 4:15pm
Recently Spotted Members

No members found. Be the first!