Hi everyone! We're hard at work trying to keep our community clean, so if you see any spam, please report it here and we'll review ASAP!  Thanks a million!
5,924 Users Online
  • 640,129,772 Downloads
  • 1,696,349 Wallpapers
  • 1,565,068 Members
  • 12,971,712 Votes
  • 5,965,287 Favorites

blog-kulinarny
Login to Become a Fan
 
ProfileWallpapers (0)Favorites (0)Journal (0)DiscussionContact Member
Member Information
Full Name:Blog Kulinarny
Last Login:9/1/20
Join Date:9/1/20
Profile Views:3,516
Personal Information
blog-kulinarny has not filled out any personal information.
blog-kulinarny is a fan of...
blog-kulinarny is not a fan of any other members yet.
Fans of blog-kulinarny
No other members have become a fan of blog-kulinarny yet.
Profile Comments
Please join for free or login to post comments.
blog-kulinarnyPosted by blog-kulinarny   9/1/20 at 5:24pm
https://www.przez-zoladek-do-serca.pl/
Jesteś na wakacjach lub chcesz dobrze zjeść w jakimś mieście? Sprawdź naszego jedzeniowego bloga i przeczytaj czy restauracja ktrą chcesz wybrać jest odpowiednia dla Twojego żołądka i portfela!

Przez żołądek do serca to blog gastronomiczny tworzony przez dwjkę miłośnikw jedzenia, ktrzy chcą sprawdzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim życiu. Na naszej stronie przeczytasz autorskie recenzje na temat dań ,ktre zamwiliśmy w restauracjach w Małopolsce, w Polsce i za granicą. Najtrudniejszym z etapw jedzenia poza domem jest wybranie restauracji, a zamawiając posiłki nie warto trzymać węża w kieszeni. Sprawdzamy nie tylko kuchnię tradycyjną, polską, ważna dla nas jest każda popularna knajpa, ktrą możecie znaleźć w Google czy Tripadvisorze. Jemy w restauracjach i je recenzujemy po to, abyście nie zawiedli się zamawiając dania. Nieraz zdarza się, że recenzje opublikowane w Internecie są fakeowe i wykupione. Nasze teksty są w stu procentach autorskie, nie bierzemy pieniędzy za opublikowanie recenzji.

Masz swoją jadłodajnię, ktrej jeszcze nie ma na naszym blogu? Napisz do nas na maila lub skontaktuj się przez formularz kontaktowy na stronie. Przyjedziemy do Ciebie kiedy tylko będziemy mieć czas i pusty żołądek!

Oprcz wpisw tego typu, praktykujemy też artykuły o popularnych zagwostkach polakw surfujących w Internecie. Znajdziesz tu wpisy o tematyce takiej jak: jak układać sztućce po posiłku jak rwnież nasze propozycje z czym jeść lub w jaki sposb podawać popularne przekąski. Masz pomysł na artykuł, ktry mgłby widnieć na blogu przez żołądek do serca? Skontaktuj się z nami!

Sprawdź naszego bloga kulinarnego i przekonaj się że warto go śledzić cały czas!
Recently Uploaded Wallpapers

blog-kulinarny has not uploaded any wallpapers yet.

Recently Favorited Wallpapers

blog-kulinarny has not favorited any wallpapers yet.

Member Groups Help
Recent Activity
blog-kulinarny has commented on the profile of blog-kulinarny:
https://www.przez-zoladek-do-serca.pl/Jesteś na wakacjach lub chcesz dobrze zjeść w jakimś mieście? Sprawdź naszego jedzeniowego bloga i przeczytaj czy restauracja ktrą chcesz wybrać jest odpowiednia dla Twojego żołądka i portfela!Przez żołądek do serca to blog gastronomiczny tworzony przez dwjkę miłośnikw jedzenia, ktrzy chcą sprawdzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim życiu. Na naszej stronie przeczytasz autorskie recenzje na temat dań ,ktre zamwiliśmy w restauracjach w Małopolsce, w Polsce i za granicą. Najtrudniejszym z etapw jedzenia poza domem jest wybranie restauracji, a zamawiając posiłki nie warto trzymać węża w kieszeni. Sprawdzamy nie tylko kuchnię tradycyjną, polską, ważna dla nas jest każda popularna knajpa, ktrą możecie znaleźć w Google czy Tripadvisorze. Jemy w restauracjach i je recenzujemy po to, abyście nie zawiedli się zamawiając dania. Nieraz zdarza się, że recenzje opublikowane w Internecie są fakeowe i wykupione. Nasze teksty są w stu procentach autorskie, nie bierzemy pieniędzy za opublikowanie recenzji.Masz swoją jadłodajnię, ktrej jeszcze nie ma na naszym blogu? Napisz do nas na maila lub skontaktuj się przez formularz kontaktowy na stronie. Przyjedziemy do Ciebie kiedy tylko będziemy mieć czas i pusty żołądek! Oprcz wpisw tego typu, praktykujemy też artykuły o popularnych zagwostkach polakw surfujących w Internecie. Znajdziesz tu wpisy o tematyce takiej jak: jak układać sztućce po posiłku jak rwnież nasze propozycje z czym jeść lub w jaki sposb podawać popularne przekąski. Masz pomysł na artykuł, ktry mgłby widnieć na blogu przez żołądek do serca? Skontaktuj się z nami!Sprawdź naszego bloga kulinarnego i przekonaj się że warto go śledzić cały czas!
9/1/20 at 5:24pm
Recently Spotted Members

No members found. Be the first!