Hi everyone! We're hard at work trying to keep our community clean, so if you see any spam, please report it here and we'll review ASAP!  Thanks a million!
9,297 Users Online
  • 640,129,772 Downloads
  • 1,696,349 Wallpapers
  • 1,565,068 Members
  • 12,971,712 Votes
  • 5,965,287 Favorites

ahmetulutas
Login to Become a Fan
 
ProfileWallpapers (0)Favorites (0)Journal (0)DiscussionContact Member
Member Information
Full Name:ahmet ulutaş
Last Login:5/6/21
Join Date:10/27/20
Profile Views:208
Personal Information
ahmetulutas has not filled out any personal information.
ahmetulutas is a fan of...
ahmetulutas is not a fan of any other members yet.
Fans of ahmetulutas
No other members have become a fan of ahmetulutas yet.
Profile Comments
Please join for free or login to post comments.
ahmetulutasPosted by ahmetulutas   3/3/21 at 7:08pm
RahatDepo Ev/Ofis Depolama Hizmetleri
İstanbul Ev Eşyası Depolama Firması Ev yada Ofis eşyalarının bir kısmını yada tamamını depolamak isteyen mşterilerimize zel geliştirmiş olduğumuz depolama sistemimiz tamamen temiz ve gvenli bir ortamda sigortalı bir şekilde depolamaktayız. İhtiya duyduğunuz ve dilediğiniz sre boyunca eşyalarınızın kalacağı depolarımızı istediğiniz zaman ziyaret edip eşyalarınızı kontrol edebilirsiniz.
Ev Eşyası Depolama Hizmeti Nasıldır?
Eşya depolama işlemi genelde hava alan naylon, Kraft kğıt gibi rnler kullanılarak yapılır. Depoya koyacağınız eşya ve malları ev eşyası depolama firmamızda en tecrbeli alışanları tarafından ambalajlanır. Kapalı kasa kamyon yardımı ile bulunduğu adresten, depoya taşınır.
Depoya getirilen eşyalar yangın, deprem, sel gibi afetlere karşı sigorta yaptırır. Depolama sresi ierisinde btn olumsuz şartları engeller. Eşya depolama işleminde bir diğer nemli olan faktr ise eşya tespitidir. Eşya depolama hizmeti evinize bir eksper gnderir.
Firma yetkilileri tarafından eşya hacminiz, depolama sreniz, ambalaj malzemesi, sigorta ve cretiniz hakkında sizi bilgilendirir. Bu bilgiler doğrultusunda da şartları kabul ederseniz depolama szleşmesi yapılır. İstediğiniz tarihte eşyalarınız ambalajlanır ve paketleme yapıldıktan sonra depoya getirilir. Depolar ev eşyası depolaması iin tasarlanmıştır ve alanların tm depo oda sistemlidir. Depo fiyatı ve depolama hakkında detaylı bilgiyi firmamıza ulaşarak ğrenebilirsiniz. https://www.rahatdepo.com/
ahmetulutasPosted by ahmetulutas   10/27/20 at 6:22pm
ahmetulutasPosted by ahmetulutas   10/27/20 at 5:14pm
Ulutaş evden eve nakliyat firması olarak 1954 yılından beri evden eve nakliyat ve kurumsal taşımacılık alanlarında hizmet vermekteyiz. 67 yılı aşkın sredir bu sektrde hizmet veren firmamız temel esas olarak nclğ mşteri gveninden yana kullanmış ve bu zamana kadar gven dolu mşteri tablosu iinde gelmiştir. Ulutaş Evden Eve Nakliyat Firması olarak bu blgedeki ofis, fabrika ve kurumsal taşımacılık işlerinde zenle yerine getirmekteyiz.

Evden eve nakliyat sektr diğer sektrlere nazaran daha bi aba ve zen gerektiren bir sektrdr nk yıllarca alışıp alın teriyle aldığınız eşyalarınızın sizin iin ne kadar nemli olduğunu biliyoruz ve bu nemi biz nemsiyoruz paranızın boşa gitmemesi iin elimizden geleni yapıyoruz ve bu durumun ortadan kalkması iin” Taşınma szleşmesi”ni imzalayarak oluşacak tm hasarı karşılıyoruz.
https://www.ulutasevdenevenakliyat.com/
Recently Uploaded Wallpapers

ahmetulutas has not uploaded any wallpapers yet.

Recently Favorited Wallpapers

ahmetulutas has not favorited any wallpapers yet.

Member Groups Help
Recent Activity
ahmetulutas has commented on the profile of thuenguyencanho:
eşya depolama eşya depolama
5/6/21 at 7:35pm
ahmetulutas has commented on the profile of thuenguyencanho:
Eşya Depolama Hizmeti gvenlikli ve sigortalı depo alanlarında sizlere sunulmaktadır. Kiralık İstanbul ev depolama şirketi, depo fiyatları iin bizi arayın.eşya depolama evden eve nakliyat sarıyer nakliyat
5/6/21 at 7:33pm
ahmetulutas has commented on the profile of s7jwsux706:
ekmeky evden eve nakliyat
4/11/21 at 8:48pm
ahmetulutas has commented on the profile of ahmetulutas:
RahatDepo Ev/Ofis Depolama Hizmetleriİstanbul Ev Eşyası Depolama Firması Ev yada Ofis eşyalarının bir kısmını yada tamamını depolamak isteyen mşterilerimize zel geliştirmiş olduğumuz depolama sistemimiz tamamen temiz ve gvenli bir ortamda sigortalı bir şekilde depolamaktayız. İhtiya duyduğunuz ve dilediğiniz sre boyunca eşyalarınızın kalacağı depolarımızı istediğiniz zaman ziyaret edip eşyalarınızı kontrol edebilirsiniz.Ev Eşyası Depolama Hizmeti Nasıldır?Eşya depolama işlemi genelde hava alan naylon, Kraft kğıt gibi rnler kullanılarak yapılır. Depoya koyacağınız eşya ve malları ev eşyası depolama firmamızda en tecrbeli alışanları tarafından ambalajlanır. Kapalı kasa kamyon yardımı ile bulunduğu adresten, depoya taşınır.Depoya getirilen eşyalar yangın, deprem, sel gibi afetlere karşı sigorta yaptırır. Depolama sresi ierisinde btn olumsuz şartları engeller. Eşya depolama işleminde bir diğer nemli olan faktr ise eşya tespitidir. Eşya depolama hizmeti evinize bir eksper gnderir.Firma yetkilileri tarafından eşya hacminiz, depolama sreniz, ambalaj malzemesi, sigorta ve cretiniz hakkında sizi bilgilendirir. Bu bilgiler doğrultusunda da şartları kabul ederseniz depolama szleşmesi yapılır. İstediğiniz tarihte eşyalarınız ambalajlanır ve paketleme yapıldıktan sonra depoya getirilir. Depolar ev eşyası depolaması iin tasarlanmıştır ve alanların tm depo oda sistemlidir. Depo fiyatı ve depolama hakkında detaylı bilgiyi firmamıza ulaşarak ğrenebilirsiniz. https://www.rahatdepo.com/
3/3/21 at 7:08pm
ahmetulutas has commented on the profile of ahmetulutas:
https://www.ulutasdepolama.com/
10/27/20 at 6:22pm
ahmetulutas has commented on the profile of ahmetulutas:
Ulutaş evden eve nakliyat firması olarak 1954 yılından beri evden eve nakliyat ve kurumsal taşımacılık alanlarında hizmet vermekteyiz. 67 yılı aşkın sredir bu sektrde hizmet veren firmamız temel esas olarak nclğ mşteri gveninden yana kullanmış ve bu zamana kadar gven dolu mşteri tablosu iinde gelmiştir. Ulutaş Evden Eve Nakliyat Firması olarak bu blgedeki ofis, fabrika ve kurumsal taşımacılık işlerinde zenle yerine getirmekteyiz.Evden eve nakliyat sektr diğer sektrlere nazaran daha bi aba ve zen gerektiren bir sektrdr nk yıllarca alışıp alın teriyle aldığınız eşyalarınızın sizin iin ne kadar nemli olduğunu biliyoruz ve bu nemi biz nemsiyoruz paranızın boşa gitmemesi iin elimizden geleni yapıyoruz ve bu durumun ortadan kalkması iin” Taşınma szleşmesi”ni imzalayarak oluşacak tm hasarı karşılıyoruz.https://www.ulutasevdenevenakliyat.com/
10/27/20 at 5:14pm
Recently Spotted Members

No members found. Be the first!