Hi everyone! We're hard at work trying to keep our community clean, so if you see any spam, please report it here and we'll review ASAP!  Thanks a million!
9,296 Users Online
  • 640,129,772 Downloads
  • 1,696,349 Wallpapers
  • 1,565,068 Members
  • 12,971,712 Votes
  • 5,965,287 Favorites

Nomadiction
Login to Become a Fan
 
ProfileWallpapers (0)Favorites (0)Journal (1)DiscussionContact Member
Journal for NomadictionJournal for Nomadiction
Feb
14
Happy
Dlaczego tak wiele firm B2B bloguje?

Jest opłacalny

Istnieją rżne sposoby kierowania ruchu do Twojej witryny. Na przykład możesz korzystać z płatnych reklam, ale jest to dodatkowy wydatek i może zablokować znaczną część Twojego kapitału. Co więcej, gdy przestaniesz umieszczać te reklamy, ruch może się zatrzymać.
Blogowanie to niedrogie rozwiązanie. Wystarczy doskonałe umiejętności pisania, aby przesyłać wysokiej jakości blogi do swojej witryny. A dzięki licznym bezpłatnym narzędziom możesz uzyskać wszelką potrzebną pomoc, od badania słw kluczowych, przez burzę mzgw, pomysłw na bloga, po sprawdzanie gramatyki i plagiatu.
Utrzymując świeżość, rżnorodność i zaangażowanie blogw, możesz nadal przyciągać stały napływ odwiedzających. Im więcej odwiedzających otrzymasz, tym większe szanse na konwersję.

Oferuje długoterminowe korzyści

Blogi dostarczają informacji ludziom długo po ich opublikowaniu. Tak więc, choć może się to wydawać jednorazowym wysiłkiem, firmy B2B mogą odczuć wyniki miesiącami, a nawet latami pźniej. Na przykład wiecznie zielone treści, ktre nadal oferują wartość, mogą przyciągać ruch i prowadzić z bloga napisanego znacznie wcześniej.

Tworzy autorytet online

86% konsumentw twierdzi, że nawiązałoby kontakt z dostawcami, gdyby otrzymali więcej informacji. A blogowanie to idealny sposb na zrobienie tego. Firmy mogą oferować szczegłowe informacje, odpowiadać na często zadawane pytania, omawiać trendy w branży i wiele więcej na swoich blogach.
Nie tylko zaspokajają potrzeby konsumentw, ale jednocześnie stają się autorytatywną postacią w branży. Kiedy potencjalni konsumenci znajdują odpowiedzi lub istotne informacje na blogach firmy, są bardziej skłonni do dłuższej interakcji z tą firmą. Co więcej, są bardziej skłonni do zakupu produktu lub usługi, gdy zajdzie taka potrzeba, jeszcze bardziej wzmacniając relacje.
Tworzenie wartościowych treści konsekwentnie usprawnia działania marketingowe i oferuje szereg tematw i zasobw innym firmom i profesjonalistom. Przydatne treści, ktre tworzą, zwiększają rozpoznawalność marki i pomagają zdobyć zaufanie w branży. A jako content marketingowcy to świetny sposb na pokazanie swojej wiedzy w dziedzinie marketingu.

Poprawia jakość leadw

Blogi B2B mogą pomc w generowaniu 67% więcej leadw miesięcznie. Za pomocą badania słw kluczowych możesz zidentyfikować tematy, ktrymi aktualnie interesują się ludzie. Szczegłowe omwienie tych istotnych tematw pomaga przyciągnąć bardziej wykwalifikowanych potencjalnych klientw do Twojej witryny. Oznacza to, że czytelnicy są bardziej skłonni do działania.
Kluczem do sukcesu jest konsekwentne publikowanie. Ludzie lubią czytać nowe treści. Ale co ważniejsze, wyszukiwarki rwnież to doceniają i nagradzają. Im więcej blogw publikujesz, tym większą masz szansę na pozyskanie nowych klientw.

Poprawia wspłczynniki konwersji

Więc chociaż blogi mogą pomc w generowaniu leadw, mogą rwnież zwiększyć wspłczynniki konwersji. Aby jednak wykorzystać konwersje i zwiększyć sprzedaż, musisz konsekwentnie przesyłać blogi. Obejmuje to rwnież aktualizację poprzednich. Oba te działania pozwalają potencjalnym klientom wiedzieć, że poświęcasz się swojej firmie, poprawiając tym samym wizerunek Twojej marki.
Times Viewed: 455Bookmark and Share
0 responses have been posted to this journal entry. Post Your Response!
Advertisement

Recently Spotted Members


No members found. Be the first.